What do we think about this one?
I buy it because the convenience store sells 'em for $4.49 each or two for $4. Prices are CAD.
I buy it because the convenience store sells 'em for $4.49 each or two for $4. Prices are CAD.
I buy it because the convenience store sells 'em for $4.49 each or two for $4. Prices are CAD.
I buy it because the convenience store sells 'em for $4.49 each or two for $4. Prices are CAD.